Categories Frenshe Interviews Photoshoots

Mane Addicts photoshoot

Konečne prichádzam so sľúbenou veľkou novinkou. Ashley sa opäť spojila so stránkou Mane Addicts aby nám predviedla niekoľko nových účesov, ktoré vytvorila jej kamarátka Bridget Brager. Možno si spomínate na rok 2015, kedy Ashley prvýkrát spolupracovala s touto stránkou len to mala o niečo dlhšie vlasy. Tentokrát vytvorila s Bridget 3 jednoduché a štýlové účesy. Fotky sa fotili v auguste v jej záhrade. Podľa dátumu, ktorý bol uvedený v informáciách o fotke, išlo konkrétne o 10. august. Autorom fotografií je Mike Rosenthal a o make-up sa postarala Jenna Kristina.

Chic Boho

Prvý účes nesie názov Chic Boho. “Zábavný, bez námahy a pôsobí žensky,” to sú slová, ktoré Ashley použila na označenie týchto sviežich kučier. Mäkké, rozstrapatené vlny prerušované čelenkou od Jennifer Behr vytvárajú dokonalý vzhľad na chvíle voľna. “Nosila by som to na miestny farmársky trh.”

Použitím T3 SinglePass 1″ kulmy, Bridget vytvorila sypkú vlnovú textúru tým, že držala hlaveň vo zvislej polohe a rýchlo na ňu navíjala vlasy, pričom konce nechala von. Po ochladení, použila tužidlo Unite texture foam od korienkov po konce a celý vzhľad dokončila pomocou Herbal Essences Argan and Aloe Oil Mist aby vyrovnala odstávajúce končeky, vylepšila lesk a dodala vlasom štruktúru. Rozčesala vlny širokým hrebeňom Kristen Ess a rozcuchala aby sa zväčšil objem.

MA: Aké sú témy a produkty, ktoré plánuješ prezentovať na Frenshe?

AT: Všetko od netoxických vecí pre domácnosť, cez celkovú pohodu, duševné zdravie až po plastickú chirurgiu. Celkovo chcem vytvoriť komunitu, kde by ľudia mohli hovoriť o pozitívnych aj negatívnych aspektoch týchto tém. Nebudeme predávať výrobky na serveri Frenshe, ale navrhneme položky za dostupnejšiu cenu. V konečnom dôsledku chcem byť schopná pomôcť svojim fanúšikom identifikovať najlepšie netoxické výrobky za najlepšie ceny, aby som im uľahčil& prácu. Je to všetko o tom, že sme spolu na tejto ceste.

MA: Vyrastala si vo svetle reflektorov, ako si sa vyrovnala s úzkosťou a depresiou?

AT: Nemyslím si, že som si bola plne vedomá toho, že som ako mladá trpela úzkosťou a depresiou. Skutočne som čelila tomu, čo som prežíval asi pred štyrmi rokmi, a uvedomila som si, že tým, čím som trpela, je úzkosť a depresia. Ovplyvnilo ma to, ale až tak ma to neovplyvnilo, kým som si plne neuvedomila, čo sa deje, a myslím si, že tým sa to ešte zhoršilo. Hovorila som s terapeutom, veľa som čítala, konkrétne „Útok na úzkosť a depresiu“ od Lucindy Bassettovej, čo je 15-týždňový program, ktorý mi naozaj najviac pomohol.

MA: Ako naďalej praktizuješ sebalásku aj keď si na seba tvrdá?

AT: Myslím si, že je dôležité, aby ste sa nedostali k tomuto bodu. Urobila som to v minulosti a dozvedela som sa, že je dôležité mať súcit pre seba a hovoriť so sebou s láskou a pozitívnosťou. Počula som tento citát, ktorý sa ma naozaj dotkol: „Mali by ste so sebou hovoriť, akoby ste hovorili so svojím najlepším priateľom.“ To je niečo, čo sa snažím začleniť do svojho každodenného života.

MA: Aká je tvoja rada pre praktizovanie telesnej pohody?

AT: Vždy som bol niekto, kto bol na diéte kvôli mojej práci a mala som bláznivý tréningový režim, pretože tak sa tiež zbavím stresu. Ale počas karantény som si dovolila nedržať diétu a bola schopná jesť to, čo som chcela. Je zrejmé, že by som si vybrala zdravé možnosti, ako sú bezlepkové cestoviny, pretože som bezlepkový človek. Bola som k sebe oveľa milší, pretože je momentálne ťažké byť v tom. Moja najobľúbenejšia vec je byť vonku, takže som každý deň chodila na pešie túry a každý deň som cvičila, ako obvykle. Je to všetko o tom, ako myslíme na seba, na sebalásku a na to, že sme šťastní.

Ethereally Effortless

Ďalší účes nesie názov Ethereally Effortless, čo sa dá preložiť ako éterický bez námahy. “Náladový,” hovorí Ashley, keď si pohráva s jemnými vrstvami vzhľadu. “Páči sa mi, že to zjemňuje moju tvár a nie je to rozruch.” Existuje lepší štýl pre ženy, ktoré v súčasnosti žonglujú s viac ako tromi zamestnaniami? Dokonca aj hlboko v karanténe, étericky nenáročný nízky drdol môže zmeniť vzhľad od fádnej k báječnej. Či už vediete tímové stretnutie alebo plánujete nejakú spoločenskú večeru s priateľmi, tento romantický štýl vás určite prevedie.

Na zhotovenie tohto vzhľadu je potrebné začať s textúrou. Bridget použila prvý vzhľad ako základ a potom len pridala IGK Beach Club Texture Spray na vrch okolo temena. Vytvorila nízky copík rozdelený na dve časti a jednu obtočila okolo druhej a pripevnila na miesto. Druhú časť obmotala opačným smerom okolo prvej a tiež upevnila. Nakoniec použila lak Color Wow hairspray.

MA: Aké sú tvoje najlepšie wellness tipy keď sa cítiš vystresovaná?

AT: Milujem kúpeľ s bombami do kúpeľa CDB. Tiež som veľkým fanúšikom tvárových valčekov. Nenechávam sa tak stresovať, ako predtým. Pevne verím vo veci, ktoré sa riešia samy, nechávam veci plynúť a vidím, kde to všetko speje.

MA: Opíš svoju sprchovaciu rutinu.

AT: Veľmi rada používam šampón a kondicionér Olaplex No 4 Bond Maintenance, ktoré boli také užitočné pri udržiavaní mojich vlasov. Ak sa chystám použiť fén, rada používam Olaplex Bond Smoothing Cream spolu s Virtue Styling Cream. Tiež by som rada zostala vo vnútri, pretože mám kučeravé vlasy a vlhkosť môže skutočne ovplyvniť ich vysušenie. Ak sa chystám na elegantnejší vzhľad, rozdelím si vlasy do stredu a založím ich do úzkeho drdola, ktorý vytvára zdravý a elegantný účes.

MA: Aká je tvoja obľúbená maska na vlasy?

AT: Už nejakú dobu som fanúšik Kerastase, takže to budú ich masky.

MA: Čo si najradšej robila počas karantény?

AT: Interiérový dizajn. Vždy som bola jeho fanúšikom, pretože som obchádzala veľa domov a pracovala s niekoľkými návrhármi interiérov, od ktorých som sa veľa naučila. Počas karantény som zhromaždila veľa náladových tabúľ a pomohla som mnohým priateľom s ich miestami, pretože všetci zrazu trávia toľko času doma. Vlastne som prerobila aj svoj vonkajší priestor!

Fresh & Wet

Môže vyzerať, akoby sa rýchlo ponorila do bazéna – ale nenechajte sa oklamať! Tento zámerne úhľadný, vykopnutý vzhľad je vhodný na letnú pohodu pri bazéne. Jediný úlovok? Ashley má prirodzene kučeravé vlasy. “Chceli sme mokrý vzhľad, ale ja som nechcela aktivovať jej kučery, voda to robí,” hovorí nám Bridget. Trik: použite organický kokosový olej, urobte vodorovné časti a navrstvite olej rukami, pričom dôkladne česajte. Výsledok – tento nádherný hladký štýl s trochou nakopnutia.

MA: Aké sú tvoje obľúbené wellness produkty práve teraz (môže to byť hocičo)?

AT: CBD bomby do kúpeľa. Je to niečo, na čo sa skutočne teším, keď sa cítim vystresovaná.

MA: Čo najviac ľutuješ ohľadne vlasov?

AT: Povedala by som, že umožniť producentom, aby si s mojimi vlasmi robili, čo chcú – Konkrétne raz v spoločnosti Disney som bola brunetka s prirodzene dlhými vlasmi, nechali ma ostrihať o sedem centimetrov a odfarbiť vlasy na blond. Priala by som si, aby som k tomu niečo povedala, ale samozrejme v tom okamihu som bol nadšená, že môžem byť v sérii.

MA: Tvoj karanténny účes?

AT: Milujem svieži vzhľad akoby po kúpeli, kedy si vlasy stočím do drdolu.

MA: Jedná vec, ktorú plánuješ naďalej robiť s vlasmi, ktorú si zachytili počas karantény?

AT: Určite menej sušenia. Moje vlasy sú teraz v takom dobrom stave pretože som nikomu nedovolila sa ich dotknúť. Nefénujem si ich takže sú zdravšie, rastú a sú pevnejšie.

5 komentárov on “Mane Addicts photoshoot”

  1. Moc zajímavý článek. Musím říct, že mě osobně se nejvíce líbí ta klasika – 1. účes. Ten drdol je taky moc pěkný, ale já sama si drdol učesat neumím a ten třetí alá “wet” účes se mi vůbec nelíbí. Takhle vypadám když mám mastné vlasy a vypadá jak blbec 😀 ale všechny 3 účesy Ash moc sluší.

  2. To jsou krásné fotky a super článek! Účesy jsou taková klasika, já jsem nejvíc pro ten první, protože jsem prostě líná něco na hlavu vymejšlet. Ale často mám i ten druhý, i když můj drdůlek nemá s touhle bombou nic společného 😀 K tomu poslednímu mám takový love-hate vztah, většinou se mi líbí jen na některých celebritách na červeném koberci, sama bych v něm asi nikdy nikam nešla.

    Jo a spřátelím ráda! 🙂

  3. Prvý účes je určite môj najväčší favorit, jemné, strapaté vlny vyzerajú naozaj nádherne, priam étericky. Fresh & wet look sa mi vo všeobecnosti strašne páči na kratších vlasov, ale pri tejto dlžke, akú má Ash, mi už úplne nesedí. Druhý účes je taká klasika, ktorou sa nedá nič pokaziť, takže proti tomu nič nemám. V prípade Ashley však na účese ani veľmi nezáleží, tak či tak je nádherná 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *