Categories Frenshe News Photoshoots

Frenshe.com je online

S veľkou radosťou Vám oznamujem, že stránka frenshe.com je od dnešného dňa online aj s niekoľkými článkami. Pokiaľ sledujete Ashley trošku viac a zaujíma Vás jej osobný život, určite si prečítajte jej články. Píše o tom, ako prežívala záchvaty paniky, ako sa cítila rozdelená kvôli menu, keďže pre celý svet je známa ako Ashley Tisdale ale v súkromnom živote používa meno Ashley French. Keďže roky navštevovala doktorov a snažila sa vyrovnať so svojimi pocitmi, rozhodla sa podeliť a radiť aj iným ako zdravo žiť a hlavne netoxicky, čo je aj hlavná téma jej novej stránky.

V článkoch nájdete aj nové fotky, ktoré nafotila špeciálne pre túto stránku a sú naozaj krásne. Dúfam, že sa bude objavovať viac takýchto fotiek. Zatiaľ neviem, kto je autorom fotografií, ale ak to Ashley zverejní, dám vedieť.

001.jpg 002A.jpg 004.jpg 007.jpg

Táto stránka je pre Ashley takým denníkom, v ktorom píše o svojich pocitoch a problémoch. Dnes sa dokonca priznala, že pred pár rokmi podstúpila operáciu na zväčšenie prsníkov, pretože sa cítili menejcenná a myslela si, že sa bude cítiť lepšia. Ale iba na chvíľu. Ako sama píše v príspevku na instagrame, všetky jej problémy boli spojené s implantátmi a tak sa ich minulú zimu zbavila a rozhodla sa, že už bude žiť iba netoxický a zdravý život. Sama som dosť prekvapená, že mala potrebu si dať zväčšiť prsia a som rada, že sa nakoniec rozhodla implantátov zbaviť a byť prirodzená.

4 komentáre on “Frenshe.com je online”

  1. To je skvělý napád. Podle mě je to mnohem lepší volba, než isntagram nebo twitter a podobné sítě. A sdílení informací, pocitů a fotek přímo od celebrity jen sen každého fanouška 🙂 Fotky jsou opravdu krásné!

  2. Och.. tak to klobouk dolů před Ashley, protože s tímhle jít takhle osobně ven chce odvahu a kuráž a je skvělá, že do toho šla! Doufám že její stránka bude mít hodně čtenářům, kterým třeba i pomůže 🙂 Každý její fanoušek to jistě ocení. A ty fotky jsou nádherné ♥ Ash je fakt neuvěřitelná kočka!

  3. Ashley byla můj vzor, když jsem vyrůstala, takže já její články rozhodně číst budu 🙂 O té plastice jsem četla a docela mě to zaskočilo, protože jsem ani nevěděla, že plastiku prsou měla, nebylo to teda vůbec poznat.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *