Categories Nezaradené

Neutrogena’s Bright Boost collection

Ashley Tisdale sa v tejto sviatočnej sezóne cíti veselo a jasne, doslova aj obrazne. Doslova žiari, keď propaguje novú kolekciu Bright Boost od spoločnosti Neutrogena , rad výrobkov obsahujúcich neoglukozamín, ktorý jemne zregeneruje, znovu texturuje a doplní hydratáciu. A obrazne je jej súčasnosť a budúcnosť tiež jasná. 34-ročná herečka s nami hovorí o jej rutinnej kráse, jej novoročných predsavzatiach (nerobí rozhodnutia), o nadchádzajúcich projektoch a o tom, ako konečne našla svoju lásku.

001.jpg 002.jpg 003.jpg 004.jpg

Poďme hovoriť o starostlivosť o pleť. Ako pomohla kolekcia Bright Boost spoločnosti Neutrogena vašej pokožke? Kedy ho používate / potrebujete najviac?
Je zrejmé, že keď keď prekročíte 30 rokov, naša pokožka má tendenciu byť nudná, takže to, čo sa mi páči v kolekcii Neutrogena Bright Boost, je to, že je vytváraná miléniami pre milénia, aby to vyriešila – pomáha vyrovnať tón pleti a tiež pomáha pri hydratácie.

Aký je váš obľúbený produkt zo zbierky a prečo?
Som veľkým fanúšikom krémov Neostrogena Bright Boost Gel Cream a Illuminating Face Serum. Počas jedného týždňa ich spoločného používania sa moja pokožka úplne rozjasnila!

Môžete ho nosiť pod makeup?
Pre mňa je to všetko o príprave pokožky pred make-upom. Na Neutrogena Bright Boost Illuminating Face Serum milujem to, že skutočne hydratuje vašu pokožku, najmä ak ste spáchali akékoľvek „hriechy kože“, ako napríklad nepiť dostatok vody. To úplne pomôže rozjasniť vašu pokožku pred použitím akéhokoľvek základu alebo korektora.

Aká je vaša každodenná starostlivosť o pleť / krásu?
Mojou každodennou rutinou je očistenie tváre jemným umývaním tváre, čo je tiež na mojej línii veľmi milé, pretože produkt Bright Polish Boost Resurfacing Micro Polish je skutočne jemný a jemný. Nie som veľký fanúšik krovín, ktoré sú príliš drsné a poškriabajú vašu tvár, takže táto je perfektná, pretože je skutočne jemná a mám pocit, že ju môžem používať každý týždeň a potom jednoducho používam gélové krémy a iluminujúce pleťové sérum a potom idem von a urob môj deň. Potom jedna vec, ktorú v noci robím, je vždy zložiť makeup – bez ohľadu na to! Takže aj keď sa nemôžete dostať k výrobkom, povedal by som, že si len umyte tvár, pretože nechať make-up na pokožke cez noc nie je skvelé.

Máte nejaké krádeže hacks, ktoré môžete zdieľať?
Myslím, že pre mňa pije dosť vody. Pijem 1,5 litra vody denne a nosím so sebou veľkú fľašu po celý deň, takže viem, koľko vody pijem. To, čo jete, a zistenie toho, čo ste citliví na jedlo, je tiež dôležité, pretože vaša pokožka je odrazom toho, čo prijímate. Ak vás niečo vypukne, je užitočné urobiť si denník toho, čo ste jedli ten deň a zistiť, ako vaša pokožka reaguje. A naozaj, pokiaľ ide o výrobky a starostlivosť o pleť, nie som veľký veriaci v to, že mám v noci dvadsať vecí, ktoré musíte urobiť, aby ste na tvár urobili. Som veľkým veriacim v kvalitu pred kvantitou a som veľmi špecifický pre to, čo vaša pokožka potrebuje.

Tiež nás často učia vyschnúť tvár umývacou handričkou, ale dermatológ mi povedal, že to pre vás vlastne nie je dobré a vytvára vrásky viac ako to, čo nie, takže mám sklon si umývať tvár a nechať ju pred nanesením krémov, séra a SPF atď. vysušte čo najviac na vzduchu. A ak chcete použiť uterák, povedal by som, aby ste ho jemne potľapkali uterákom a utierali si ním tvár.

Momentálne ste v „Carol’s Second Act“ a „Happy Merry Anyever“. Čo máte v pláne na rok 2020?
Pre mňa rada hrám postavy, ktoré hrám. Vždy som snívala o tom, že som v televíznom seriáli, nehovoriac o dvoch televíznych seriáloch, ktoré sú dosť divoké, takže dúfam, že v tom budem pokračovať. Potom, ak budem mať čas medzi týmito plánmi výroby, potom dúfam, že urobím skvelý nezávislý film. Skúmam veci, ktoré osobne chcem robiť v oblasti životného štýlu, takže som nadšená, čo sa s tým stane.

Máte nejaké novoročné predsavzatia? Dovolenkové plány?
Mám pocit, že som sa dostala do bodu, keď som moje najprirodzenejšie ja. Nemám predĺžené vlasy a nechávam si vlasy vyschnúť na vzduchu, čo je divoké, pretože si myslím, že som si vlasy fénovala asi pätnásť rokov, pretože mám naozaj kučeravé vlasy. Milujem svoje kučeravé vlasy teraz, takže kedykoľvek mám voľno, jednoducho to nechám tak. Takže si myslím, že pre mňa je to stále skúmanie seba samej a cítenie lásky k samej sebe. Myslím si, že jedným z aspektov je to, že môžete používať výrobky, ktoré vás očividne cítia dobre, ale na konci dňa to naozaj je o sebe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *